خدمات ما

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت به شما کمک می کند تا خود را بهتر از قبل در معرض دید مشتریان خود قرار دهید. شما میتوانید بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت را از ما دریافت کنید

local_play

موشن گرافی

طراحی و ساخت تیز های تبلیغاتی موشن گرافیک با تصاویر و کارکتر های فانتزی ۲ بعدی و ۳ بعدی میتواند در تبلیغ محصولات شما موثر واقع شود.

wallet_giftcard

ثبت برند

بعد از ثبت شرکت با توجه به نوع فعالیت خود به احتمال زیاد نیاز به ثبت برند و علامت کسب و کار یا خدماتی که عرضه می کنید نیز پیدا خواهید کرد

خدمات گرافیک

ارائه کلیه خدمات گرافیک از قبیل:طراحی لوگو،طراحی کاتالوگ،طراحی بروشور،طراحی کارت ویزیت برش خاص،طراحی ست اداری،خدمات چند رسانه ای

trending_up

هدایای تبلیغاتی

به گفته حرفه ای های فروش، هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روشها برای به دست آوردن و حفظ بازار است که باعث وفاداری مشتریان و کارکنان شرکت به برند می شود.

phone_iphone

اپلیکیشن

به منظور راحتی دسترسی به مطالب و محصولات شما، میتوانید اپلیکیشن های اختصاصی شرکت خود را بسازید.

verified_user

دیجیتال مارکتینگ

مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال از قبیل: مدیریت سایت، مدیریت اکانت اینستاگرام، دیجیتال برندینگ

camera

عکاسی

عکاسی از محصولات و تولیدات شما و ارائه بهترین خروجی برای انجام کلیه امور گرافیکی و تبلیغاتی

strikethrough_s

نایلون تبلیغاتی

یکی از راه های تبلیغات مفید، چاپ نایلون ها، کیسه ها و نایلکس های تبلیغاتی است. شما متیوانید بهترین کیفیت را از تیم ما دریافت کنید.

تیم پرطرفدار

آژانس تبلیغاتی زوم تیچ، در بین مشتریان و مخاطبان خود جزو محبوب ترین ها بوده است. ما در فعالیت های خود نظم، مشتری مداری و خوش قول بودن را محور اصلی حرفه خود قرار داده ایم.

تیم پشتیبانی زوم تیچ

پشتیبانی بهتر مشتری

ما تمامی فایل های شما را تا زمانی که با ما همکاری دارید نگهداری میکنیم و اطلاعات محرمانه شما همیشه به صورت صندوقی بسته در زوم تیچ باقی خواهد ماند.

دفتر فضایی زیبا

سعی کردیم تا دفتر آژانس تبلیغاتی زوم تیچ را به یک فضایی آرام و دلنشین تبدیل کنیم تا شما در زمانی که با ما هستید بهترین و شادترین لحظات را برای خود ثبت نمایید.

همین حالا تماس بگیرید 09134554084

ما همیشه آماده کمک به شما هستیم و تیم ما اولویت کاری خود را کمک به فروش و افزایش راندمان کاری شما بوده است.

ما پیشرفت شما می اندیشیم

فهرست
چت رو شروع کن
1
با ما در ارتباط باشید
سلام
محمدرضا دهقانی هستم، مدیر آژانس تبلیغاتی زومتیچ
آیا می تونم به شما کمکی بکنم؟