نمونه کار سایت گروه اعتماد

وب سایت گروه نرم افزاری اعتماد

قابلیت های سایت:
1- کاملا رسپانسیو
2-سرعت لود بالا
3- قابلیت چندزبانه شدن
4- کدنویسی پیشرفته و استاندارد

 

طراحی سایت گروه نرم افزاری اعتماد

طراحی سایت گروه نرم افزاری اعتماد با هدف فروش و معرفی خود انجام گرفت. طراحی سایت اعتماد با توجه به درخواستی که از آژانس تبلیغات زومتیچ داشتند ساخت آن 23 روز به طول انجامید. ما در طراحی این سایت سعی نمودیم بهترین اصول و استاندارد های طراحی سایت را رعایت کنیم.

در طراحی وبسایت  اعتماد، رنگ بندی قالب سایت با توجه به رنگ برند اعتماد که در نمونه کارهای طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور و کارت ویزیتشان مشخص است، انتخاب گردید.

در طراحی سایت این مجموعه رنگ آبی تیره به دلیل ایجاد اعتماد و آرامش  و در کنار آن از رنگ نارنجی با هدف ایجاد شادابی و جلوگیری از خستگی مخاطب مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از خدمات مهم که در طراحی سایت برای مشتریان کالاهای شما قابل ارائه می شود آموزش استفاده از کالاهای شما به صورت؛ متن، تصویر و ویدئو می باشد که می توانید با طراحی سایت خود، حجم زیادی از مراجعات حضوری را کاهش داده و به مشتریان نیز کمک کند بدون اختصاص زمان زیاد و یا هزینه، آموزش استفاده از کالا را بر روی وب سایت مشاهده نمایند.

اهمیت طراحی سایت در بحث آموزش فقط به آموزش استفاده از کالاها محدود نمی شود و بسیاری از آموزش های علمی و تخصصی با راه اندازی طراحی سایت آموزشی امکان پذیر می باشد. این نوع آموزش علاوه بر آسان بودن ارزان هم تمام می شود از هزینه های بالای اجاره یا خرید محل مناسب و تجهیز آن برای آموزش خبری نخواهد بود.

پس حتی کسب و کارهایی که تازه راه اندازی شده و توانایی اجاره مکانی ندارند می توانند با داشتن یک سایت خوب فروش خود را آغاز کنند.
کارت ویزیت پالیز موبایل
لوگو شرکت تولیدی آذین دانه
فهرست
چت رو شروع کن
1
با ما در ارتباط باشید
سلام
محمدرضا دهقانی هستم، مدیر آژانس تبلیغاتی زومتیچ
آیا می تونم به شما کمکی بکنم؟