طراحی لوگو

در این مقاله سعی داریم تا تعاریفی از کلمات لوگو، برند ، آرم ، نشان یا نشانه را برای شما توضیح دهیم.

لوگو چیست؟

لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی و خلق شود.

بیشتر کسب و کار ها به منظور انتقال هویت و دیدگاه خود به مخاطبان از لوگوها استفاده می کنند. لوگو میتواند به راحتی برای شما مشتریان زیادی بیاورد اگر به صورت اصولی و طبق استاندارد ها طراحی شده باشد.

لوگو ها دارای استایل های مختلفی هستند که می توانید آن را در مقاله استایل های لوگو به همراه ویژگی ها و کاربردهای آن مطالعه کنید.

برند چیست؟

برند یک چیزی فراتر از لوگو می باشد. به زبان ساده اگر بخواهیم برند را تعریف کنیم میتوانیم بگوییم همان مطالب و حرف هایی است که مردم درمورد شما یا کسب و کار شما می گویند گفته می شود.

آرم چیست؟

در طول تاریخ از آرم، كه نوعی علامت واجد هویت بصری ست، به عنوان ابزاری برای ایجاد ارتباط استفاده شده تصور بر این است كه انسان پیش از تاریخ با خراش دادن و ایجاد نقش بر دیوار غارها برای دیگران اطلاعات خود را منتقل می کرده است.

نشان یا نشانه چیست؟

در لغت به معنای وجود داشتن یک موضوع یا شی یا هرچیزی می باشد. نشان یا نشانه همان لوگو یا آرم هستند که با نام دیگر در بین مردم رواج پیدا کرده است.

هر کسب و کاری در بازار امروز به لوگو نیاز دارد، منتها گذاشتن یک قیمت و تعرفه مشخص برای تمامی مشاغل کار غیر اصولی است. برای همین برای دریافت تعرفه های تیم گرافیک آژانس تبلیغاتی زومتیچ بهتر است از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

ما با توجه به شغل و کسب و کار شما و آنچه در بریف توضیح می دهید قیمت منصفانه و متعادل را خواهیم داد.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو، آرم یا نشان تیم ما می توانید به بخش نمونه کارهای سایت مراجعه کنید.

اگر برای ثبت سفارش خود به دنبال تیم حرفه ای می گردید، ما اینجا هستیم. فقط فرم زیر را کامل کنید.بخش مورد نظر را انتخاب کنید

فهرست