طراحی پاکت نامه | طراحی پاکت اداری | تعرفه طراحی پاکت نامه و اداری

در این مقاله درمورد طراحی پاکت نامه، طراحی پاکت اداری و تعرفه طراحی پاکت نامه و اداری صحبت خواهیم داشت.

اکثر مشتری ها و کارفرمایان فکر میکنند پاکت نامه و اداری، عضو کم‌اهمیتی در مجموعه ست اوراق اداری است. و اهمیت چندانی به طراحی گرافیکی آن نمی دهند. ولی واقعیت این است که اهمیت و لزوم بکارگیری حساسیت و صرف هزینه برای طراحی پاکت نامه و چاپ پاکت نامه، اگر از سایر عضوهای ست اوراق اداری بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. یک طراحی پاکت نامه جذاب باعث می‌شود وقتی از طرف شرکت شما برای مخاطب، نامه‌ای ارسال می‌گردد (که حکم نماینده و سفیر شرکت را داراست)، زیبایی طرح و کیفیت کاغذ و چاپ پاکت نامه، علاوه بر اینکه سبب جذب مخاطب و ارزشی که برای او قائل شده‌اید، می‌گردد، اعتبارتان را نیز بیشتر خواهد شد.

ابعاد پاکت ‌نامه متناسب با ابعاد محتوای آن که عموما اوراق اداری هست، معین می‌شود. بهتر است ابعاد آن به اندازه یک سوم اندازه سربرگ A4 یعنی طول سربرگ پس از سه بار تا خوردن به اضافه شش میلیمتر از پهنا و بلندا باشد. به این اندازه از پاکت نامه (حدودا 11 × 22 سانتیمتر) که یکی از پرکاربردترین و رایج‌ترین اندازه‌ها است، اصطلاحا پاکت نامه اداری و یا پاکت ملخی می‌گویند. 

پاکت های نامه و اداری خود بخشی از مجموعه طراحی ست اداری می باشند. پاکت های نامه و اداری بیشتر به منظور شکیل کردن سربرگ ها و نامه های شرکت می باشند که قرار است برای دیگران ارسال شود.

در طراحی پاکت نامه و طراحی پاکت اداری بیشتر از موارد زیر استفاده می شود:

  • لوگو شرکت ( برای طراحی لوگو شرکت خود میتوانید با ما تماس بگیرید)

  • اسم و عنوان و توضیح مختصری از شرکت

  • اطلاعات تماس

سایز بندی های مختلفی برای پاکت های نامه و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال برای پاکت های اداری از سایز های A4 و A5 و A3 استفاده می شود.

تعرفه طراحی پاکت نامه و اداری نیز به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت منتها جهت استعلام قیمت میتوانید از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.

فهرست
چت رو شروع کن
1
با ما در ارتباط باشید
سلام
محمدرضا دهقانی هستم، مدیر آژانس تبلیغاتی زومتیچ
آیا می تونم به شما کمکی بکنم؟