طراحی کارت ویزیت | تعرفه طراحی کارت ویزیت | قیمت طراحی کارت ویزیت

در این مقاله با طراحی کارت ویزیت، تعرفه طراحی کارت ویزیت یا قیمت طراحی کارت ویزیت آشنا خواهید شد.

کارت وزیت کارتی است در ابعاد استاندارد 6×9 سانتیمتر است که بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. این کارت دارای انواع جنس ها مثل لمینت، سلفون، مخمل، براق و مات می باشد.

طراحی کارت ویزیت بخشی از طراحی ست اداری محسوب می شود و کارت های ویزیت نیز براساس طرح های دیگر ست اداری طراحی خواهند شد.

نکات طراحی کارت ویزیت های ویزیت

اندازه فونت ها در کارت ویزیت بیشتر از 12 پوینت و کمتر از 8 پوینت نخواهد بود، زیر بیشتر بودن آن سبب پر کردن بیش از حد فضا و کمتر بودن آن سبب ناخوانایی کارت ویزیت می شود.

در طراحی کارت ویزیت ها باید این نکته را مد نظر داشت که در اطراف کار به هیچ عنوان از متن یا لوگو شرکت استفاده نکنیم زیرا در این کار ها بعد از چاپ برش خورده می شود و ممکن متن ما از کارت ویزیت حذف شود. پس در اطرف کار خود چیزی حدود 4میلیمتر فضای برش قرار دهید.

در طراحی کارت ویزیت حتما دقت داشته باشید از ترکیب رنگ های مناسب استفاده کنید تا به کار خود کیفیت بالایی بدهید. و به هیچ عنوان از تصاویر بی کیفیت استفاده نفرمایید.

رزولوشن برای طراحی کارت ویزیت 300dpi بوده و برای ارسال به چاپخانه بهتر است فایل jpeg را ارسال نمایید.

در طراحی به صورت کلی این طرز فکر را داشته باشید که  قرار است این کار در پورتوفولیو شما یا همان رزومه کاری خودتان قرار دهید، آیا حاضر هستید چنین کاری را برای نشان دادن به مشتری بعدی انتخاب کنید؟ اگر جوابتان خیر است پس فورا فایل را حذف کرده و مجددا تصمیم به طراحی بگیرید.

تعرفه طراحی کارت ویزیت

بابت تعرفه طراحی کارت ویزیت یا قیمت طراحی کارت ویزیت بهتر است بگویم، هر طراحی ممکن است قیمت خاص خودش را داشته باشد و یک طراح برای شما کارت ویزیت با قیمت 20.000تومان بزند و طراحی هم ممکن است برای شما کارت ویزیتی به ارزش 1.000.000تومان طراحی کند.

حال این تفاوت  قیمت به چه عواملی باز میگردد؟ مشخصا کسی که کارت ویزیت با چنین قیمتی طراحی میکند حتما دارای تجربه گرافیکی بالا و تخصص بالا می باشد ولی قصد بی احترامی به شخصی که قیمت پایین میدهد نداریم بلکه ممکن است در آغاز کار باشد و برای تکمیل رزومه خود این کار را انجام می دهد.

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

فهرست
چت رو شروع کن
1
با ما در ارتباط باشید
سلام
محمدرضا دهقانی هستم، مدیر آژانس تبلیغاتی زومتیچ
آیا می تونم به شما کمکی بکنم؟